Domácí úkoly

Milí sedmáci,

tento týden došlo k úpravě vašich stránek pro vaši domácí práci. Kvůli přehlednosti najdete učivo do jednotlivých předmětů v přílohách pod tímto textem. Věřím, že toto uspořádání pro vás bude přínosnější a zjednoduší vám práci.
     Sledujte pozorně zadání jednotlivých učitelů - pracovní listy, opakování, prezentace a další výukové materiály, či programy.
     Dávejte pozor, kam máte úkoly zapisovat, jak je plnit a věnujte pozornost i tomu, že některá vaše práce bude hodnocena. Práci si rozložte, úkoly zpracovávejte průběžně přes celý týden.
     Buďte s jednotlivými vyučujícími v kontaktu, hodně z Vás se neozvalo p.uč. Gricové, p.uč. Pemčákové, i mě.
     Když budete cokoli potřebovat, pište na mail romana.masickova@zskonam.cz nebo masicekromana@seznam.cz. kontakty na ostaní učitele najdete na webu školy.
     Pokud nemáte přístupová hesla ne web školy kontaktujte paní zástupkyni Kijonkovou. Posílala jsem na ni kontakt.

Druhý  týden studia

Nejprve se ujistěte, že jste splnili všechny povinné úkoly z prvního týdne a ozvali jste se svým učitelům. Někteří máte posílat maily, jiní máte být ve spojení na Teams (je nutné používat školní adresu). Je nutné být takto s učiteli v kontaktu, aby vám neunikly podstatné informace a mohli vás učitelé na dálku "učit".

Učivo na tento týden si rozklikni v přílohách dle jednotlivých předmětů, kde najdete veškeré instrukce přímo od učitelů.

Přeji opět hodně sil, trpělivosti a vytrvalosti ve vaší domácí přípravě.

Jste šikovní, že jste zvládli první týden výuky a pevně věřím, že zvládnete i ten druhý.
                                                             Těším se na naši spolupráci, Vaše třídní Romana Mašíčková

Květen 2024
  • Miniškolička - 16.30
  • Miniškolička - 16.30

« Duben 2024 Červen 2024 »

Vliv digitálních technologií na lidský mozek

01. 05. 2024
Přednáška "Vliv digitálních technologií na lidský mozek" je pořádána pro širokou veřejnost a povede ji MUDr. Martin Stránský, přední český neurolog a také primář Yaleské univerzity.